O nas

Medical Clinic Praktident w odpowiedzi na zapotrzebowanie pacjentów dbających o swój wygląd postanowił rozszerzyć swoją działalność i otworzył gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Clinic w siedzibie przy ul.Grabiszynskiej 89  we Wrocławiu.

W komfortowo i gustownie urządzonym gabinecie można oddać się przyjemnym zabiegom na twarz i na ciało.Jako jedyni we Wrocławiu dysponujemy urządzeniem do modelowania sylwetki, które dzięki głowicy zawierającej 5 technologii pozwala podczas miłego zbiegu na zredukowanie obwodu o co najmniej 1 rozmiar ,a zabieg liftingujący na twarz daje skuteczną alternatywę dla użycia skalpela.Jeżeli cierpisz z powodu rozszerzonych naczynek mamy na to ratunek -w  kilka minut o nich zapomnisz – zabieg jest bezbolesny.Jeżeli twoja skóra potrzebuje odświeżenia skorzystaj z pilingów.

Zadbamy o twoje dłonie.Możesz u nas wykonać staranny manicure.Jeżeli chociaż trochę wzbudziliśmy zainteresowania  dołącz do grona zadowolonych klientów.My się jeszcze staramy.

Aby jeszcze więcej osób usłyszało o rozszerzeniu naszej działalności o kosmetologie i medynę estetyczną prowadzimy skuteczną reklamę w Radiu Gold.

Nawiązaliśmy współpracę z trenerami fitnessu, gdyż korzystanie z modelowania miejsc opornych jest doskonałym przyspieszeniem rezultatów treningów.

Wprowadziliśmy karty podarunkowe,promocje,upominki.To tylko niewielki wycinek naszej działalności, ale chcieliśmy się z wami tym podzielić. Bycie zadbanym i zadowolonym w dzisiejszych czasach to już nie przykry obowiązek.Zrób sobie i bliskiej osobie przyjemność , pomożemy Ci.

Zapraszamy na wakacyjne zabiegi w naszym Gabinecie.Już niedługo nowy projekt.Szczegóły wkrótce !

Do zobaczenia !
Właściciele i zespól Praktident Beauty Clinic
Kosmetyczka Wrocław ,kosmetologia Wrocław, medycyna estetyczna Wrocław, lifting twarzy Wrocław, modelowanie sylwetki Wrocław, endermologia Wrocław, masaż Wrocław, poprawienie sylwetki Wrocław, cavi lipo Wrocław, liposukcja Wrocław, dobra kosmetyczka Wrocław, męska kosmetologia Wrocław, zadbane dłonie Wrocław, odsysanie tłuszczu Wrocław, manicure Wrocław, skuteczne zabiegi odchudzające Wrocław, urządzenia do odchudzania Wrocław