Regulamin

REGULAMIN GABINETU KOSMETYCZNEGO Ośrodka Medycznego Praktident

zwanego dalej PRAKTIDENT BEAUTY CLINIC

 1. Gabinet kosmetyczny Praktident Beauty Clinic ze stroną internetową Praktident Medical Clinic z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 89.
 2. Godziny otwarcia Gabinet Praktident Beauty Clinic: od poniedziałku do piątku: 08:00 – 20:00, sobota i niedziela do uzgodnienia. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Gabinet Praktident Beauty Clinic będzie nieczynny.
 3. Gabinet oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.
 4. Zakup usługi w Praktident Beauty Clinic jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 5. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Praktident Beauty Clinic zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
 6. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego Klienta.
 7. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
 8. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.
 9. Za usługi świadczone w Praktident Beauty Clinic płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 10. Usługi realizowane są przez Gabinet kosmetyczny Praktident Beauty Clinic z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 89.
 11. Gabinet dopuszcza możliwość realizacji zabiegów poprzez stronę groupon ,jednakże obowiązuje limit 1 kuponu (grouponu) na 1 osobę. Nie jest dopuszczalna sytuacja kiedy klient zakupi 2 różne kupony (groupony) i będzie chciał je jednocześnie zrealizować,wówczas następuje realizacja kuponu (grouponu) wskazanego przez klienta,natomiast kolejny kupon (groupon) nie będzie realizowany.
 12. Jeżeli klient rezerwuje wizytę z wykorzystaniem kuponu (grouponu) i nie odwoła wizyty z 24-godzinnym wyprzedzeniem ,kupon (groupon) mu przepada i Praktident Beauty Clinic traktuje to jako usługę zrealizowaną.W przypadku zakupu kuponu (grouponu) na większą ilość zabiegów (np.3,5-wizyt) 1 wizyta z tego kuponu (grouponu) mu przepada i Praktident Beauty Clinic traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 13. Klient kupujący bon (lub groupon) z większą ilością wizyt niż pojedyncza nie może przekazywać lub umawiać innych osób niż ta,która zakupiła bon (groupon). W wybranych przypadkach istnieje możliwość realizacji kuponu (grouponu) przez osobę 3-cią pod warunkiem dopłaty do wizyty do ceny cennikowej (wedle schematu – cena kuponu (grauponu) 1 wizyta +dopłata do ceny cennikowej).
 14. W przypadku skorzystania z kuponu (grouponu) na manicure gdy klientka posiada manicure wykonany przez inny gabinet kosmetologiczny bądź kosmetyczny Praktident Beauty Clinic będzie pobierał opłatę zgodnie z cennikiem za przygotowanie płytki paznokcia .Opłata nie będzie pobierana jeżeli klient przygotuje  płytkę paznokcia we własnym zakresie przed wizytą.Jednakże jeżeli podczas wizyty okaże się,iż płytka jest przygotowana niezgodnie z zasadami wówczas pobierze opłatę za przygotowanie płytki zgodnie z cennikiem .
 15. Ważność kuponu (grouponu) stanowi 8 tygodni (2 miesiące) od daty rozliczenia kuponu (grouponu). W przypadku przekroczenia tego terminu kupon (groupon) przepada.
 16. Jeśli bez uprzedniego powiadomienia klient nie stawił się na wizycie ,po 15min od zaplanowanej wizyty to  kupon (groupon) przepada (w przypadku jeśli klient ma wykupione więcej niż 1 zabieg ,np. 3,5 zabiegi /-ów  to przepada 1 wizyta z tego kuponu (grouponu) bezzwrotnie.
 17. Praktident Beauty Clinic dopuszcza możliwość zakupu kart podarunkowo rabatowych.
 18. Praktident Beauty Clinic posiada ofercie program lojalnościowy,wedle przelicznika : każda wydana 1zł to 1pkt na koncie ,przy wymianie punktów na zniżkę na zabiegi obowiązuje stawka 1pkt=0,05zł ,jednakże zniżka nie może być większa niż 50% ceny zabiegu. Program lojalnościowy nie łączy się z innymi promocjami ,w tym bonów (grouponów)
 19. Jeżeli osoba dysponująca kartą podarunkowo-rabatową, nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności z 24 godz wyprzedzeniem, Praktident Beauty Clinic traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 20. Karta podarunkowo-rabatowa jest wypisywana dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi
 21. Zakupu karty podarunkowo-rabatowej można dokonać na siebie lub na rzecz wskazanej z imienia i nazwiska osoby. Tylko osoba podpisana na karcie może się nią posługiwać i wykonywać zabiegi.
 22. Ważność karty podarunkowo-rabatowej podana jest na stronie internetowej www.praktident.pl. Dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu Praktident Beauty Clinic w czasie zakupu, bądź w momencie, gdy ważność zaproszenia upominkowego dobiega końca.
 23. Klienci posiadający zakupiony kupon (groupon) na większą ilość wizyt nie mogą się zarejestrować na kila wizyt z wyprzedzeniem.
 24. Po zakończeniu ważności karty podarunkowo-rabatowej będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja.
 25. Płatność za kartę podarunkowo-rabatową może nastąpić gotówką, przelewem, kartą płatniczą.
 26. Adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Karta podarunkowo-rabatowa może być odebrana w siedzibie Praktident Beauty Clinic, bądź wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej na wskazany .
 27. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupioną kartę podarunkowo-rabatową oraz także za niewykorzystane wizyty z zakupionych pakietów.
 28. Dopuszcza się możliwość zamiany zabiegu wykupionego na Zaproszeniu upominkowym na równowartość innych zabiegów oferowanych w Praktident Beauty Clinic w przypadku wystąpienia przeciwskazań.
 29. Zakup karty podarunkowo-rabatowej lub usługi stanowi potwierdzenie, że kupujący akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.